|
Dodam też, że patrząc co z tym samym materiałem ludzkim, nawet słabszym niż za Brzęczka - bo Jurek dostał wzmocnienia - robił Gula - zmienia całkowicie mój odbiór tego trenera. On generalnie dostał po prostu tragiczny materiał do prowadzenia i szył z tego jak umiał - przypomnę, że gdy odchodził Wisła była poza strefą spadkową.
Jak w sezonie spadkowym go mocno obwiniałem, tak teraz widzę, że facet robił co tylko się dało i to on trzymał nas nad strefą spadkową za pysk. Chociaż wiadomo, też maczał palce w transferach (Skvarka), więc trochę odpowiedzialności po jego stronie też jest.
|