Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 03.12.2025, 00:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Spoko, nikt nie ma pretensji
Zadałeś właściwe pytanie we właściwym temacie.

Po prostu dwóch osobników próbuje rozładować swoje frustracje w mniej lub bardziej zawoalowany sposób....
Jestem niesamowicie sfrustrowany po tym jak wszystkie Twoje przewidywania się sprawdziły:

- Wieczysta nas wyprzedziła, podczas gdy Wisła wypadła poza strefę barażową
- Kwiecień podkupił Rodado i wszystkich innych wartościowych piłkarzy
- ludzie chodzą na Reymonta tylko po to żeby oglądać wspaniałą drużynę z Chałupnika.

Jest to straszny sezon dla kibiców Wisły i dyszę wręcz żądzą zemsty.

Na pewno o to chodzi.

P.S. To będą pierwsze święta i nowy rok od lat kiedy nie będę miał złej pozycji Wisły w tabeli z tyłu głowy, tylko będę patrzył na rundę rewanżową z optymizmem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2025 o godz. 12:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując