sandomingo napisał(a):

Spoko, nikt nie ma pretensji
Zadałeś właściwe pytanie we właściwym temacie.
Po prostu dwóch osobników próbuje rozładować swoje frustracje w mniej lub bardziej zawoalowany sposób....
|
Jestem niesamowicie sfrustrowany po tym jak wszystkie Twoje przewidywania się sprawdziły:
- Wieczysta nas wyprzedziła, podczas gdy Wisła wypadła poza strefę barażową
- Kwiecień podkupił Rodado i wszystkich innych wartościowych piłkarzy
- ludzie chodzą na Reymonta tylko po to żeby oglądać wspaniałą drużynę z Chałupnika.
Jest to straszny sezon dla kibiców Wisły i dyszę wręcz żądzą zemsty.
Na pewno o to chodzi.
P.S. To będą pierwsze święta i nowy rok od lat kiedy nie będę miał złej pozycji Wisły w tabeli z tyłu głowy, tylko będę patrzył na rundę rewanżową z optymizmem.