|
Na fali wyników młodzieżówki Wuja ewidentnie poczuł moc.
Kilka dni temu udzielił wywiadu dla Interii, w którym powiedział, że Wisła pod jego wodzą co prawda wygrała tylko jeden mecz i spadła ale grała i trenowała bardzo dobrze. Degradacja była zaś wynikiem decyzji, które zapadły "w gabinetach".
Oczywiście dzbannikarz nie zadał pytania o jakie gabinety chodzi.
U Ćwiąkały Wujaszek opowiada jak to uratował piłkarskie życie Dudzie, który walczył z astmą siedząc na ławce rezerwowych Garbarni.
Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Czy to Brzęczek odkrył Papszuna? Bo o to, czy jest fundamentem sukcesów Rakowa to nawet nie pytam.
Chłop mógłby się.pochwalić Rodado, bo naprawdę jest czym a idzie w takie maliny...No ale faktycznie, jakimś bystrzakiem to on nie jest.
Przy okazji Wuja, ciekawy jestem co tam porabiają pozostali architekci spadku, o których coś ciszej: Panowie Prezesi Błaszczykowski (Dawid) i mecenas Bałaziński.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|