Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.12.2025, 21:41
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Wrzuciles TBB i Wieczysta do jednego wora. Boss z Niecieczy budujac druzyne myslal i o stadionie. Ten drugi buduje (tworzy) cyrk, a o namiocie i arenie zapomnial.............#STOPLICENCJOMDLABEZDOMNYCH
W sumie... Masz rację.
Zgadzam się też co do meritum - stop dla klubów bez stadionów na poziomie centralnym. To nie lata 90-te.

@sandomingo - skoro już bawimy się w semantykę, to ja nie pytałem o to czemu w ogóle piszemy o Wieczystej w tym temacie (sam to robiłem wcześniej), tylko co NAS (kibiców Wisły) obchodzą WASZE problemy ze stadionem Wieczystej. Zwłaszcza że ten cały histeryczny cyrk na początku sezonu rozkręcony przez Kwietnia i zaprzyjaźnionych dziennikarzy zakończony wymianami oświadczeń był zwyczajnie gówniarski i niesmaczny.

Więc nadal nie widzę błędu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2025 o godz. 21:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując