WildDog napisał(a):

|
Wrzuciles TBB i Wieczysta do jednego wora. Boss z Niecieczy budujac druzyne myslal i o stadionie. Ten drugi buduje (tworzy) cyrk, a o namiocie i arenie zapomnial.............#STOPLICENCJOMDLABEZDOMNYCH
|
W sumie... Masz rację.
Zgadzam się też co do meritum - stop dla klubów bez stadionów na poziomie centralnym. To nie lata 90-te.
@sandomingo - skoro już bawimy się w semantykę, to ja nie pytałem o to czemu w ogóle piszemy o Wieczystej w tym temacie (sam to robiłem wcześniej), tylko co NAS (kibiców Wisły) obchodzą WASZE problemy ze stadionem Wieczystej. Zwłaszcza że ten cały histeryczny cyrk na początku sezonu rozkręcony przez Kwietnia i zaprzyjaźnionych dziennikarzy zakończony wymianami oświadczeń był zwyczajnie gówniarski i niesmaczny.
Więc nadal nie widzę błędu.