Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 02.12.2025, 20:44
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W swoim chorobliwym zacietrzewieniu nie dostrzegasz podstawowych kwestii, co nikogo tutaj nie powinno już dziwić.
Natomiast z uwagi na fakt, że błądzącemu należy pomóc - cofnij się stronę wcześniej, doczytaj uważnie kto zadał pytanie i będziesz miał adresata swoich uwag.
Nie ma za co.
Ale ja nie jestem zacietrzewiony. Wieczysta mi zwisa i powiewa, podobnie jak Termalika, Garbarnia, Hutnik czy Kolejarz Stróże. Wolę żeby Wisła zarobiła na organizacji meczów Szachtara niż bawiła się w organizowanie dożynek dla Kwietnia, z oczywistych względów.

Poza tym są mi kompletnie obojętni, gdyby nie Twoje odloty na ich temat to by mi się nawet nie chciało z nich szydzić. Ale dawałeś tak bardzo po worach przed i w trakcie sezonu że nie dało się przejść obok tego obojętnie.
Możesz tego nie zauważać ze względu na swoje zaangażowanie emocjonalne, ale takich dziwnych tworów było wiele przez lata, tylko mało kto o nich teraz pamięta.

To co na pisałem było odpowiedzią na Twój post że Kwietniowi coś tam obiecano. Zwłaszcza że pamiętam jaki cyrk i dramat robił wtedy Kwiecień wokół tego tematu. Miał przecież pokazać Wiśle miejsce w szeregu, na Wieczystą miało zacząć chodzić więcej kibiców itp. majaczenia.

Pośmialiśmy się, a teraz pora wracać do rzeczywistości. Jeżeli będzie alternatywa Wieczysta albo kasa od Szachtara, to niech podstawiają ten bus dla kibiców żeby ich zawieźć na docelowy stadion poza Krakowem. Myślę że jeden wystarczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2025 o godz. 20:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując