Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 02.12.2025, 20:22
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Mają obiecane granie w Krakowie. Przynajmniej na ten moment.
W Sosnowcu też gra Raków w pucharach i dają jakoś radę.
A co nas obchodzi Wieczysta?

Z gry Szachtara są pieniądze i rozrywka dla miejscowych (było nie było - europejskie puchary). Z gry Wieczystej to ma radochę góra kilkadziesiąt osób. Wynajmowanie 33 tysięcznego stadionu osiedlowemu klubikowi kiedy można to zrobić dla klubu znacznie większego, za konkretne pieniądze to byłaby aberracja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2025 o godz. 20:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując