sandomingo napisał(a):

Mają obiecane granie w Krakowie. Przynajmniej na ten moment.
W Sosnowcu też gra Raków w pucharach i dają jakoś radę.
|
Może mają obiecane, ale przed świętami możemy mieć sytuację, że szachtar będzie miał przed sobą 1, a może 2 lub 3 mecze w lidze konferencji i co wtedy pozostanie z obietnic?
Oczywiście finalnie mecz szachtara będzie jeden lub 3, ale podjąć taką czy inną decyzję w temacie gry Wieczystej trzeba będzie podjąć nie wiedząc tego ile.
Tak sobie tylko rozmyślam..