Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.12.2025, 17:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Mają obiecane granie w Krakowie. Przynajmniej na ten moment.
W Sosnowcu też gra Raków w pucharach i dają jakoś radę.
Ty mnie powiedz czy Raków wykłada taką kasę na murwę jak Szachtar chyba jednak nie
Odpowiedz cytując