Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30245
Stary 02.12.2025, 12:29
Mikulec, Igbekeme, Biedrzycki i Carbo.
Są to zawodnicy z wygasającymi umowami w czerwcu 2026 i nie posiadający opcji przedłużenia kontraktu o rok.

Grudzień powinien być miesiącem przeprowadzenia negocjacji z ww. zawodnikami, szczególnie trzeba zająć się Igbekeme, by nie myślał o podobnych jajach, jakie odstawił w lecie 2025.

Oprócz nich wygasają umowy kilku zawodnikom, jednak albo nie są to gracze warci przedłużania, albo nie przewiduję większych problemów z dogadaniem się.
Odpowiedz cytując