|
Mikulec, Igbekeme, Biedrzycki i Carbo.
Są to zawodnicy z wygasającymi umowami w czerwcu 2026 i nie posiadający opcji przedłużenia kontraktu o rok.
Grudzień powinien być miesiącem przeprowadzenia negocjacji z ww. zawodnikami, szczególnie trzeba zająć się Igbekeme, by nie myślał o podobnych jajach, jakie odstawił w lecie 2025.
Oprócz nich wygasają umowy kilku zawodnikom, jednak albo nie są to gracze warci przedłużania, albo nie przewiduję większych problemów z dogadaniem się.
|