Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 02.12.2025, 12:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Brzęczek postawił w swojej kadrze na Kutwe, zamiast Potulskiego który gra w Mainz.

Nie zawsze gra ten lepszy obrońca gra, kwestia ktory w danym meczu sie bardziej sprawdzi lub w komunikacji z cala formacja defensywna.

Grujcic a Kutwa to sa zupełnie inne typy rozegrania piłki i życzyłbym sobie aby rywale nigdy nie byli oewni który akurat wystąpi i jak sie na nas przygotować, a już na pewno fajnie byłoby ich kiedyś zobaczyć w parze.
Grujcić ma świetne dalekie podania, to bardzo pomaga w wyprowadzaniu szybkich kontr.
Tyle że sezon jest długi, będą okazje dla wszystkich stoperów.

Ale obiektywnie - para Biedrzycki-Grujcić zagrała świetną rundę i moim zdaniem są aktualnie po prostu najlepszym wyborem. Piszę to jako osoba która broniła tutaj Kutwy i widziała jego potencjał od sanego początku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2025 o godz. 12:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując