Temat
:
18 kolejka, Wisła Kraków - Stal Mielec, 30 listopada, 20:15
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
123
01.12.2025, 21:57
krysztal
napisał(a):
Gówno się znata na piłce.Jakby Rude miał zawodnika który prowadzi piłkę podeszwą i robi mikrozwody to spokojnie kręciłby minimum 3 pkt/mecz
Czyli nie tylko ja uważam, że Rude mógłby mieć śr. 3,5pkt na mecz?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor