pepe72 napisał(a):

|
W Studio Reymonta, pan Grzegorz stwierdził, że skład wyjściowy na Zawiszę powinien być podobny do składu, który kończył mecz ze Stalą.
|
Co Karcz skwitował uśmieszkiem osoby, która zwykle ma w tym zakresie wiedzę insajderską, sugerując raczej skład z poprzedniego meczu ligowego, a w ostatnim meczu ligowym skład wczorajszy. Przynajmniej w zakresie obrony. Wydawał się tego na tyle pewny, że jeszcze dorzucił coś o tym, że następny program można rozpocząć weryfikacją tego, kto miał rację
