|
W Studio Reymonta, pan Grzegorz stwierdził, że skład wyjściowy na Zawiszę powinien być podobny do składu, który kończył mecz ze Stalą.
Generalnie się zgadzam, choć zrobiłbym zmiany:
Broda - Colley, Łasicki, Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Carbo - Duarte, Bozić, Baniowski - Nikaj.
|