|
Właśnie, wygrajmy to bo jesteśmy wyraźnym liderem dwie klasy wyżej od rywala czyli mamy graczy o znacznie wyższym poziomie sportowym, amen.
1 czy 2 mecze więcej od ligowych piętnastu przecież niczego nie zmieni, a da szansę sprawdzenia się z drużyną (drużynami) z ekstraklasy w meczu o stawkę no i zarobienia jakich pieniędzy przez klub (oczywiście tylko jeśli przyjdzie plus 25 tysięcy widzów).
|