Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 01.12.2025, 18:14
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem , w twoim uniwersum normą jest zwracanie się do trenera zespołu, któremu podobno kibicujesz , trenera, który osiągnął BEZDYSKUSYJNY sukces, per "wyjmij głowę z okrężnicy".
Dodaj do tego podważanie(na każdym kroku) przez tego jegomościa kompetencji Jopa i że w sumie to on nie wie co robi lub to co robi jest dziełem przypadku, a wszystko to zasługa piłkarzy . Już dawno temu takie persony powinny wylecieć stąd, bo to dyskusja na poziomie rynsztoka. Widać wyraźnie, że po prostu personalnie Jop takim osobom nie odpowiada i nawet gdyby zrobił MP, to byłby wyzywany. Najnowsza sugestia tych dzbanów, że Jop siedział na forum, czytał posty niezadowolonych i dlatego taki i owaki teraz zagrał . To są specjaliści od chłopskiego rozumu, którzy o zawodzie trenera mają zerowe pojęcie.
Odpowiedz cytując