WildDog napisał(a):

|
Chyba to logiczne. Jop zna najlepiej forme zawodnikow i ma mozliwosc oceniac ich przydatnosc do gry.
|
Dla mnie jest to jak najbardziej logiczne i oczywiste. Zauwazylem tylko, ze jest to poddawane dyskusji jakoby Jop nie wystawial tych, ktorzy najelpeij prezentuja sie na treningach.