sandomingo napisał(a):

Wybitny Trener Albert Rude wykręcił w 15 wiosennych meczach ligowych 19 punktów, także wszystko jeszcze przed nami.
A przypomnę, że zdaniem niektórych tutaj ten Trener pozostawił Wiśle ogromną spuściznę w postaci charakteru szatni, który to osiągnął dzięki odstawieniu Omraniego.
|
Te 19 i tak teraz prawdopodobnie da awans bo 3 obecnie w lidze Polonia Bytom musiałaby zrobić 30 pkt w 15 kolejkach(oczywiście jeśli po tej ostatniej w tym roku ten dystans się utrzyma.