Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2025, 10:18
To określenie o "wyciągnięciu głowy z okrężnicy" to chamstwo w czystej postaci.
Bez komentarza.

A z dowcipnych opinii przedmeczowych to:

"wszystkie znaki wskazują na mokrą szmatę"

albo:

"Stal gra całkiem nieźle"

albo;

"piłek na trybunach to można szukać po strzałach Dudy"

Z niecierpliwością czekam na klasyczną dyskusję, jak to przy meczach ze Stalą Mielec, o tym że "wróciła rodzinna atmosfera i olewanie".
Przecież od 60 minuty wszyscy widzieliśmy, że piłkarzyki pozorowali grę i ma pewno " będzie to miało poważne konsekwencje w przyszłosci" ( hehe)
Odpowiedz cytując