Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.11.2025, 22:27
Elegancki meczyk ładnie skutecznie i na luzie. Rodado spartolił akcję meczu przez niepotrzebną buzerę.

A co do wyborów trenera. Kiedy się ma w miarę równych 18 zawodników to się nimi rotuje choćby dla zmylenia przeciwnika. Robi się zmiany wcześniej itd itp. Trening treningiem ale najważniejszy jest mecz i możliwość pokazania się właśnie w meczu.

Dzisiaj zagrał Bozic i co taki słaby się okazał? A przez to, że nie grał więcej było dużo niezrozumienia. Wszedł Omic na 15 min nie dało się wpuścić go na dłużej? Może to szczegóły ale moim zdaniem istotne.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując