Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.11.2025, 22:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie robił wszystkiego dobrze, ale jesli sie z kims nie zgadzasz w 2 z 10 kwestii to nie jedziesz po nim jak po starej kobyle.

Gdyby nie kontuzja Bozicia na ktora wypadl na 5 tygodni to by wskoczył do skladu w październiku.

Na wiosnę będzie nowe rozdanie i może byc pierwszym wyborem.
Tu nie chodzi o Bozicia, tylko całokształt. Baniowski jest ewidentnie w lepszej dyspozycji niż Kuziemka, ale dostaje mniej minut. Granie Rodado po 90 minut kiedy prowadziliśmy kilkoma bramkami. Sukiennicki i Kawała wygrywający rywalizację (chyba w bierki) z Nikajem. Omić praktycznie nie wstający z ławki.

Oby ten mecz był zwiastunem zmiany na lepsze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując