Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2025, 10:45
Sytuacja, o której piszecie była przecież wynikiem sygnalizacji z varu właśnie.
Generalnie sędziowie są bardzo słabi i tyle. Jeżeli var woła gościa do monitora, to ten czuje się w obowiązku uznać ich "sugestię" za słuszną. Tak to działa.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując