Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.11.2025, 21:22
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Co Ty chcesz od Kuziemki daj na 8 Dudę a nie nieruchawego Igbekeme,który nadaje się tylko na 6 i nie mów mi żę strzelił jakąś bramkę bo gdyby nie rykoszety to szukalibyśmy do dziś pilek na trybunach
Piłek na trybunach to zdecydowanie częściej można szukać po strzałach Dudy.

A co do Kuziemki, on ma szarpać, robić przewagę na boku, a od kilku meczów spaceruje. To kto gra w środku nie jest żadnym usprawiedliwieniem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując