tedyy napisał(a):

Co Ty chcesz od Kuziemki daj na 8 Dudę a nie nieruchawego Igbekeme,który nadaje się tylko na 6 i nie mów mi żę strzelił jakąś bramkę bo gdyby nie rykoszety to szukalibyśmy do dziś pilek na trybunach
|
Piłek na trybunach to zdecydowanie częściej można szukać po strzałach Dudy.
A co do Kuziemki, on ma szarpać, robić przewagę na boku, a od kilku meczów spaceruje. To kto gra w środku nie jest żadnym usprawiedliwieniem.