Temat
:
18 kolejka, Wisła Kraków - Stal Mielec, 30 listopada, 20:15
Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline
#
29
29.11.2025, 18:11
Patryko
napisał(a):
Szczerze powiedziawszy, frekwencja w okolicach 17-18k przy takiej aurze i średnio atrakcyjnym rywalu jest wręcz rewelacyjna.
Zgadzam sie, ale wizjoner, prorok z Liszek ma zupelnie inne zdanie
WildDog
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WildDog
Znajdź inne posty napisane przez WildDog