Temat
:
17. kolejka, Pogoń Siedlce - Wisła Kraków, 23 listopada, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
156
28.11.2025, 22:58
Kluby samorządowe to absolutne zaprzeczenie i normalnego klubu, i efektywnego zarządzania pieniędzmi.
A Legia, tak, od dawna była stawiana jako wzór przez naszego prezesa. Optymistycznie zakładam, że już się z tego wyleczył.
MaLk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaLk
Znajdź inne posty napisane przez MaLk