Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.11.2025, 11:11
A ja nie uważam to za ważny temat. Ważniejsze jest wyprowadzenie klubu na prostą.

Może sobie później te pieniądze odzyskać przy sprzedaży klubu albo z zysków. Jeżeli uda mu się doprowadzić Wisłę do takiego stanu pod względem finansowym, to zasłużył na nie i jeszcze więcej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując