|
A ja nie uważam to za ważny temat. Ważniejsze jest wyprowadzenie klubu na prostą.
Może sobie później te pieniądze odzyskać przy sprzedaży klubu albo z zysków. Jeżeli uda mu się doprowadzić Wisłę do takiego stanu pod względem finansowym, to zasłużył na nie i jeszcze więcej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|