Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 27.11.2025, 15:57
W przypadku awansu, chciałbym zobaczyć chociaż jeden sezon, gdzie wyjdziemy na zero, albo nawet spłacimy 1-2 bańki zadłużenia.

Prawa TV, lepsze kontrakty reklamowe oraz wyższe ceny biletów powinny z nawiązką zrównoważyć podwyżki pensji zawodników (zakładam, że każdy piłkarz ma wpisany w kontrakcie konkretny % podwyżki pensji za awans).

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując