IncognitoTSW napisał(a):

|
Może w takim razie powinniśmy co jakiś czas spadać, tak żeby regularnie przeżywać katharsis?
|
Może nie doprowadzajmy w klubie do sytuacji w ktorej jest to zwyczajna konsekwencja nieudolności na wieli płaszczyznach.
A to byloby i tak mniejsze zlo niz ta IV liga ktore tu wielu proponowało luźna ręką.