Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 25.11.2025, 22:47
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Może w takim razie powinniśmy co jakiś czas spadać, tak żeby regularnie przeżywać katharsis?
Może nie doprowadzajmy w klubie do sytuacji w ktorej jest to zwyczajna konsekwencja nieudolności na wieli płaszczyznach.

A to byloby i tak mniejsze zlo niz ta IV liga ktore tu wielu proponowało luźna ręką.
Odpowiedz cytując