Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 25.11.2025, 21:55
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Może w takim razie powinniśmy co jakiś czas spadać, tak żeby regularnie przeżywać katharsis?
Zdecydowanie lepiej nie doprowadzać do sytuacji, aż takiego syfu jaki miał miejsce jeszcze w ekstraklasie. Syfu który był przyczyną degradacji drużyny z potencjałem na środek tabeli. Piłkarze, którzy wtedy spadli później grali w lidze mistrzów, a teraz w innych klubach grają w pucharach. Byliśmy mentalnym trupem. Oby nigdy więcej.

ps. Może ktoś pamięta okoliczności naszego poprzedniego spadku. Również były mocno związane ze sferą mentalną. Chorą głowę leczy się najdłużej i bywa to najbardziej bolesne.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.11.2025 o godz. 22:06.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując