|
Tak właśnie sobie uświadomiłem, że w tym sezonie sędziowie ukradli nam 4 punkty. W sensie, że nie podyktowano dla nas dwóch 100% karnych.
W każdym meczu każdej drużyny są sytuacje 50/50 gdzie sędzia się wybroni dyktując w każdą stronę (zawsze to jest przeciw Wiśle ale to inna dyskusja) ale z Wieczystą i Siedlcami były bezdyskusyjne karne dla Wisły. 20 lat temu należałoby dzwonić do prokuratury we Wrocławiu.
Musze powiedzieć, że trochę mnie to w....ia, że Wiśle sędziuje się surowiej niż jej przeciwnikom.
|