Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 25.11.2025, 13:23
Tak właśnie sobie uświadomiłem, że w tym sezonie sędziowie ukradli nam 4 punkty. W sensie, że nie podyktowano dla nas dwóch 100% karnych.

W każdym meczu każdej drużyny są sytuacje 50/50 gdzie sędzia się wybroni dyktując w każdą stronę (zawsze to jest przeciw Wiśle ale to inna dyskusja) ale z Wieczystą i Siedlcami były bezdyskusyjne karne dla Wisły. 20 lat temu należałoby dzwonić do prokuratury we Wrocławiu.


Musze powiedzieć, że trochę mnie to w....ia, że Wiśle sędziuje się surowiej niż jej przeciwnikom.
Odpowiedz cytując