Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 25.11.2025, 00:41
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Bytom 2 ostatnie mecze gra u siebie z Łęczną i Głogowem, patrząc na ich formę 6 punktów jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.
Jeżeli my nie wygramy z Mielcem albo ŁKS to na wiosnę startujemy z minimalnym handicapem i splątanymi nogami.

No nic, zobaczymy co się wydarzy przez 2 najbliższe tygodnie ale powodów do optymizmu jest faktycznie bardzo mało.
Wisła wygląda bardzo słabo, Jop ma swoje ograniczenia które się uwypukliły.
Zarówno ze Stalą jak i z ŁKS każdy wynik jest możliwy.
No w Mielcu to już na pewno po naszym remisie ekstaza i pełna moc. Właśnie dziś im stuknęło 3 miechy od ostatniego zwycięstwa, ale co tam, Wisła w kryzysie, jedziemy wpie.rdolić liderowi, ch.uja grają przecież.

Rozumiem, że to sport, różnie może być, ale qrwa bez przesady. Zagraliśmy znakomitą rundę, pozostaje tylko przyklasnąć.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując