Jaroo1 napisał(a):

Ale konkretnie, kto za kogo na wejść? Obrona właściwie została cała wymieniona. Odpadł Krzyżanowski i Kutwa czy oni jak będą wchodzili w podstawie to zrobią wielką różnicę? Pozostaje Lasicki do ratowania sytuacji.
W pomocy kto ma wejść? Baniowski czy Sukiennicki? A nie, całe to gadanie o braku rotacji itd opiera się na tym, że nie gra Omic i niedawno kontuzjowany Bozic. No i oczywiście do ataku wielki gracz Nikaj. I kogo oni mają zastępować? Dudek który gra najlepszy sezon, Kuziemke który gra najlepszy sezon? Jamesa który złapał formę? Rodado i Carbo którzy są podstawowymi graczami od dawna? A może Duarte, który nawet jak setki marnuje to jednak ciągle je ma i jeśli złapie celność to jeszcze najprędzej da różnice.
Oni wszyscy grają rotacyjnie, jest 7 dobrych graczy na 6 pozycji. Z racji kontuzji, wyjazdów na kadrę czyli braku regeneracji czy słabej formy, któryś z nich ląduje na ławce. I tyle. Można oczywiście sobie wmawiać, że jakby Kuziemka usiadl na ławce to Baniowski by strzelał i asystował jak szalony. Czyli pozostają dwa nazwiska, Omic, Bozic i to na nich jest tu oparta cała gadka że nie ma zmian w składzie.
Jest wręcz odwrotnie niż piszecie a tym bardziej niż pisze obłąkany drozd który uważa, że jak ktoś ma słabsza formę i zagra cztery mecze pod rząd to jest kryminał i to popsuło wszystko.
Źle grali:
Broda
James
Duarte
Powiedzmy że słabsza forme od rywali mieli Kutwa i Krzyżanowski.
Czyli połowa składu została zmieniona, zmieniana, wymieniana. Ogarnął się James to gra. Szanse dostawali Nikaj i Sukiennicki. Obaj są ciency, jeden już nawet na ławę nie wychodzi, drugi z braku laku będzie łapał minuty zmieniając Rodado.
Czekam na konkretne nazwiska, co ma zrobić Jop żeby wyszło że rotuje składem. Kogo ma wpuścić i na jak długo
|
Jaroo zgadzam się w 100%.
Przed sezonem każdy z odrobiną zdrowego rozsądku wiedział, że mamy źle złożoną kadrę. Z jednej strony mamy kilku naprawdę dobrych (i sowicie wynagradzanych) graczy a z drugiej, na ławce jest straszna bieda. Na ten moment cała nasza siła ofensywna składa się z siedmiu graczy z czego:
dwóch to juniorzy (Kuziemka i Baniowski)
dwóch przyjechało z zagranicy i narazie nie pokazali nic ciekawego, nawet w PP (Nikaj, Bozic)
jeden jest przez całe forum uważany za nieudacznika (Fred)
Zostaje nam dwóch piłkarzy którzy są ograni i sprawdzeni na poziomie 1 ligi (Rodado i Erthaler).
Do tego nie mamy rezerwowego napastnika i chyba mało kto na tym forum pamięta kiedy ostatni raz mieliśmy skrzydłowego który potrafi posługiwać się lewą nogą.
To że osiągamy naprawdę dobre rezultaty, strzeliliśmy ponad 40 goli w 17 meczach, zaliczyliśmy czyste konto w 9 i nadal gramy w PP graniczy z cudem. Przed sezonem nawet największy optymista raczej nie zakładałby takiego scenariusza.
Oj coś mi się wydaje, że to forum jeszcze zatęskni za Jopem i jego "Jopizną"...