Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5317
Stary 24.11.2025, 08:45
Na półmetku sezonu najlepiej widać jaką dobra rundę mamy za sobą.

Rundę wg mnie nie do powtórzenia, choc może sie milo zaskoczymy. 78 pkt na koniec nie zrobił nikt w dotychczasowej 1 lidze 18 zespołowej, a patrząc wyżej w esa to od poszerzenia ligi tym bardziej.

Jeśli trzymać sie dalej granicy wyznaczonej przez Zagrosika (65 pkt - choc dla mnie deko zbyt optymistycznej) to do jej osiągnięcia potrzebujemy 26 pkt.

To jest punktowanie na poziomie 1,53 pkt/mecz i zagranie rundy z tyloma wpadkami co Wieczysta czy Polonia Warszawa.

Bilans 7-5-5 czy 8-2-7.

Jesli wygramy ostatnie 2 spotkania w tym roku to wiosna musimy wygrać ledwo 5 czy 6 spotkań z 15. To bylby scenariusz idealny na nasze skołatane serca
Odpowiedz cytując