|
Na półmetku rozgrywek mamy 9 punktów przewagi nad 3. i 11p. przewagi nad 4. miejscem w tabeli.
Wykorzystaliśmy maksymalnie świetną dyspozycję z pierwszej połowy rundy. Teraz borykamy się z kryzysem fizycznym.
Teraz ważny tydzień przygotowań. Pozornie najłatwiejszy mecz w najblizszej kolejce. Później pucharowy mecz pułapka - a pucharu na 100% nie odpuścimy. Kończymy na niewygodnym terenie w Łodzi - rywal również z problemami, ale w przeszlości problemy nie przeszkadzały im w pokonywaniu naszej drużyny.
Nadchodzący tydzień bedzie świetnym testem przed Ekstraklasą, w której nie będzie tak kolorowo, jak przez wiekszość rundy jesiennej i trzeba będzie umieć podnosić się po porażkach. Niech zespół trenerski zareaguje, bo sporo można przegrać w tydzień.
|