Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#763
Stary 21.11.2025, 22:30
turbo_cola napisał(a):Wyświetl post
Adamski to taki drewniak że szkoda gadać. Zero balansu, zero techniki. Gość jak biegnie to mu się kolana nie zginają.
To prawda.
Ale dzięki jego drewnowatości i drewnianemu (nie)utrzymaniu się na nogach Frankowski i sędziowie na VAR dali się nabrać na faul w polu karnym.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując