turbo_cola napisał(a):

|
Adamski to taki drewniak że szkoda gadać. Zero balansu, zero techniki. Gość jak biegnie to mu się kolana nie zginają.
|
To prawda.
Ale dzięki jego drewnowatości i drewnianemu (nie)utrzymaniu się na nogach Frankowski i sędziowie na VAR dali się nabrać na faul w polu karnym.