Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16855
Stary 21.11.2025, 12:54
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.
Jasne. Trzeba mieć jakieś marzenia.

Ja stawiam, że do meczu z nami nie będzie już trenerem Wieczystej Nie życzę mu źle, ale wiadomo jak jest z posadą trenera u Kwietnia.
Zobaczymy czy wytrzyma dłużej niż w Wiśle.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dobry krok w kierunku zrobienia z nich naszego satelickiego klubu
Jeszcze rezerwy docelowo awans do drugiej ligi, 3 drużyna w 3 lidze i można szkolić
Tak, wiem, fantazja mnie trochę poniosła przy piątku
Picie przed południem to nie jest zdrowy objaw.

Nasze rezerwy to na razie niech się utrzymają w tej trzeciej lidze, bo z tym może być trudno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.11.2025 o godz. 12:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując