sandomingo napisał(a):

|
Kazek zrobi awans z Czystą, wygrywając na wiosnę przy R22.
|
Jasne. Trzeba mieć jakieś marzenia.
Ja stawiam, że do meczu z nami nie będzie już trenerem Wieczystej

Nie życzę mu źle, ale wiadomo jak jest z posadą trenera u Kwietnia.
Zobaczymy czy wytrzyma dłużej niż w Wiśle.
bridgeburner napisał(a):

Dobry krok w kierunku zrobienia z nich naszego satelickiego klubu
Jeszcze rezerwy docelowo awans do drugiej ligi, 3 drużyna w 3 lidze i można szkolić
Tak, wiem, fantazja mnie trochę poniosła przy piątku
|
Picie przed południem to nie jest zdrowy objaw.
Nasze rezerwy to na razie niech się utrzymają w tej trzeciej lidze, bo z tym może być trudno.