Karherop napisał(a):

To zdecydowanie informacja dnia dla nas, pensja Moskala za 7.5 miesiąca na pewno podchodzi spokojnie pod 300-400k PLN, to kwota nie do pogardzenia.
A że powinnismy Moskalowi życzyć dobrze to tez mozna cie cieszyć, że swoje zarobi w Wieczystej. Wyniki będą jakie będą, powinno byc sporo remisów
|
Nie spodziewam sie sporo remisow. Raczej nie bedzie mial pol skladu na L4 a jedyny napastnik w skladzie nie bedzie gral na srodkach przeciwbolowych zamiast poddac sie operacji.
Mysle, ze jesli Moskal dostanie czas zeby to ogarnac po swojemu i nie zwolnia go po trzech meczach to im zrobi awans.