FraMat napisał(a):

Bo ja wiem, akurat oglądałem mecze Bośni i uważam że weszli do baraży przypadkiem. Grali słabo i chaotycznie. Przedostatni mecz z Rumunią u siebie wygrali tylko dzięki tragicznej postawie Rumunów
Nie wiem czy to nie była najslabsza grupa tych eliminacji w Europie
|
Kod:
1. Austria 19 6-1-1
2. Bośnia i H. 17 5-2-1
3. Rumunia 13 4-1-3
4. Cypr 8 2-2-4
5. San Marino 8 0-0-8
Też żałuję, że nie byliśmy w tej grupie, bo Austria była w naszym zasięgu.
Ale z grupy 3 Bośni akurat nie chciałbym wylosować.
Rumunia, która jako jedyna pokonała Austrię, przegrała z BiH 3:1.
W ostaniam meczu Austria wymęczyła remis we Wiedniu właśnie z BiH.