Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 20.11.2025, 01:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem, akurat oglądałem mecze Bośni i uważam że weszli do baraży przypadkiem. Grali słabo i chaotycznie. Przedostatni mecz z Rumunią u siebie wygrali tylko dzięki tragicznej postawie Rumunów
Nie wiem czy to nie była najslabsza grupa tych eliminacji w Europie
Kod:
1. Austria     19 6-1-1
2. Bośnia i H. 17 5-2-1
3. Rumunia     13 4-1-3
4. Cypr         8 2-2-4
5. San Marino   8 0-0-8
Też żałuję, że nie byliśmy w tej grupie, bo Austria była w naszym zasięgu.
Ale z grupy 3 Bośni akurat nie chciałbym wylosować.
Rumunia, która jako jedyna pokonała Austrię, przegrała z BiH 3:1.
W ostaniam meczu Austria wymęczyła remis we Wiedniu właśnie z BiH.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.11.2025 o godz. 01:23.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując