|
Jest pod kontrolą, bo sprawdził to EBC czyli ktoś zupełnie zewnętrzny. Sprawdził i zdecydował że może przekazać Królewskiemu 100 baniek. Bo Królewski jest wiarygodny, mimo że ma klub do którego co roku dopłaca. Takie cuda...
I gdzie ten Duda wrócił z Garbarni? Gdzie wrócił Letkiewicz? Gdzie by Kuziemka zagrał te 20 meczów, gdzie Kutwa? Kto przedłużył umowę Krzyżanowskiemu i puścił go do Włoch za darmo? Samo się to wszystko działo? Gdzie by Jop trenował gdyby nie było rezerw? Kto sprowadził Rude przy którym Jop okrzepł ? Czy czasem nie gramy nadal asymetrycznie jak za Rude? Kto stworzył system umożliwiający zaistnienie takiego okienka jak ostatnie? To co się dzieje teraz jest efektem poprzednich działań, a jak się dzieje, jest dowodem, że poprzednie działania były dobre. Proste jak drut.
|