FraMat napisał(a):

A co tu jest nieprawdziwego?
Dobra, kto mówi:
- Jadę do Suomi, a nie do Finlandii
- Jade do Deutschland, a nie do Niemiec
- Jadę do Magyarország a nie na Wegry
- Jadę do Ellady a nie do Grecji
- Jadę do Nippon-Koku a nie do Japoni
- Jadę do Italii a nie do Włoch (choć tu i tak się mówi)
- Jadę do Niderlandów a nie do Holandii?
W temacie: podejrzewam, że Dania nie utrzyma pierwszego miejsca, ale czy ona ma szansę wtedy na wyrzucenie nas z I koszyka? Współczynnik ma chyba trochę niższy niż Polska?
|
przypomniała mi się "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"
