Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.11.2025, 10:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ta Szkocja - Dania to ewidentnie najwiekszy Red Flag, tam może paść każdy wynik, a oba zespoły zaliczyły wtopę w poprzedniej serii gier.

Reszta to pewniaki, bo zarówno Austria jak i Niemcy potrzebuja minimum remisu do gry na mistrzostwach. Nie przewala tego jak Wegry.

No a Polska... Po erze golfisty w koncu ma normalnego trenera to i pilkarze wiedza co maja grać. Meczem z Holandia mozna byc bardzo zbudowanym.
Mecz z Nederlandia, dobra postawa naszych, aczkolwiek zaznaczmy, ze tulipany nie musialy wygrac. Chyba nie grali na max swoich mozliwosci. Nas z kolei oslabilo wejscie juz na poczatku drewna kapuscianego, nomen omen najlabszego i znacznie odstajacego od reszty ogniwa zespolu.
Odpowiedz cytując