|
JK palnął co palnął, ale też fakty są takie ze juz Moskal dwa razy zrzekł sie kasy od Wisły, wiec majac blisko 60 lat, będąc już jedna noga poza zawodem byloby dziwne gdyby znowu zrobił tak samo.
JK w tym temacie nie powinien się odzywać. Umow trzeba przestrzegać, albo ich nie podpisywac. Pretensje niech ma do siebie.
A po tych różnej maści jego wpisach to ten nie robi na mnie kompletnie wrażenia.
|