Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8912
Stary 16.11.2025, 21:11
JK palnął co palnął, ale też fakty są takie ze juz Moskal dwa razy zrzekł sie kasy od Wisły, wiec majac blisko 60 lat, będąc już jedna noga poza zawodem byloby dziwne gdyby znowu zrobił tak samo.

JK w tym temacie nie powinien się odzywać. Umow trzeba przestrzegać, albo ich nie podpisywac. Pretensje niech ma do siebie.

A po tych różnej maści jego wpisach to ten nie robi na mnie kompletnie wrażenia.
Odpowiedz cytując