Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8911
Stary 16.11.2025, 19:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Znowu zgoda. Pisane są w tym wątku niemal wyłącznie rzeczy stawiające w negatywnym świetle Królewskiego, w tym wprost sugerowane było że właściciel Wisły to gołodupiec a jego firma to wydmuszka która lada chwila złoży się jak domek z kart.

Nie wiem co jest złego w przytoczeniu informacji stawiających jego oraz jego firmę w o wiele lepszym świetle?
Jak to co? Plucie na Królewskiego i wszystko co z nim związane to sens życia tych mądrych i rozsądnych. Wszyscy inni to brawoszefy .

Jak powiedział czym się różni Brzęczek od Moskala i czyje zachowanie było bardziej honorowe to dwa dni biadolą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując