wolfy napisał(a):

Znowu zgoda. Pisane są w tym wątku niemal wyłącznie rzeczy stawiające w negatywnym świetle Królewskiego, w tym wprost sugerowane było że właściciel Wisły to gołodupiec a jego firma to wydmuszka która lada chwila złoży się jak domek z kart.
Nie wiem co jest złego w przytoczeniu informacji stawiających jego oraz jego firmę w o wiele lepszym świetle?
|
Jak to co? Plucie na Królewskiego i wszystko co z nim związane to sens życia tych mądrych i rozsądnych. Wszyscy inni to brawoszefy

.
Jak powiedział czym się różni Brzęczek od Moskala i czyje zachowanie było bardziej honorowe to dwa dni biadolą.