Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

serio ktoś za to płaci ?
|
B. Karcz na pewno zapłacił, bo wątpię by jechał na dalekie mecze na Podkarpaciu czy na Lubelszczyźnie.
Mi się zdarzyło kilka razy zapłacić, jak Wiśle szło lepiej

Albo jak szwagier chciał Podbeskidzie zobaczyć czy jakiś mało popularny sport.