|
Pisałem to już po zwolnieniu Moskala i powtórzę podobnie.Mam nadzieje,że Moskal nie odpuści nawet złotówki za to jak został przez królewskiego potraktowany.A ty Drozd nie .......,że porównał tylko dwie sytuacje bo jest w tym wpisie wrzutka o Wiślackości.Jakby jej nie było to jeszcze pół biedy...
|