Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8898
Stary 15.11.2025, 21:47
A po trzech miesiącach po przegranym 3:0 meczu sam stwierdził, że nie wie co ma robić. Królewski zrobił to co trzeba za niego.

A fakt, że poza nim poleciało trochę zasłużonych i moment był dość zaskakujący. Czyli po meczu którego nie było musi mieć jakieś wytłumaczenie. Robienie z tego ponownie afery po roku, jeszcze ze świadomością że to było bardzo dobre posunięcie to zwykły debilizm.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.11.2025 o godz. 21:51.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując