|
A po trzech miesiącach po przegranym 3:0 meczu sam stwierdził, że nie wie co ma robić. Królewski zrobił to co trzeba za niego.
A fakt, że poza nim poleciało trochę zasłużonych i moment był dość zaskakujący. Czyli po meczu którego nie było musi mieć jakieś wytłumaczenie. Robienie z tego ponownie afery po roku, jeszcze ze świadomością że to było bardzo dobre posunięcie to zwykły debilizm.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.11.2025 o godz. 21:51.
|