Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 15.11.2025, 19:26
Hejterku nie stawiaj się ze mną w jednym szeregu bo nie zasłużyłeś

A uderzył w Moskala tylko zdaniem nawiedzonych. Stwierdził tylko jak się różni sytuacja Moskala i Brzęczka, nic więcej. Ale to wystarczy żeby oszołomy z pianą na buźkach kręciły aferę.

Warto po tym roku ocenić czy pożegnanie Moskala i reszty kółka wzajemnej adoracji wyszło Wiśle na dobre czy na złe. Bo to nie tylko Kazek poszedł w odstawkę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując