sandomingo napisał(a):

|
Z pewnością Kuziemka i jego agent już biegną przedłużać umowy...o słodka naiwności...
|
Na szczęście Kuziemke w przeciwieństwie do takiego Buksy prowadzi agencja ktora zawsze dobrze współpracowała z Wisła. Malopolska agencja Bolka I Gołosia BMG Sport.
Wszyscy młodzi będą przedłużeni, wiedzac za pol roku będą grac w esa. Najwyzej klub zgodzi sie na klauzule wykupu.