Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.11.2025, 18:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z pewnością Kuziemka i jego agent już biegną przedłużać umowy...o słodka naiwności...
Na szczęście Kuziemke w przeciwieństwie do takiego Buksy prowadzi agencja ktora zawsze dobrze współpracowała z Wisła. Malopolska agencja Bolka I Gołosia BMG Sport.

Wszyscy młodzi będą przedłużeni, wiedzac za pol roku będą grac w esa. Najwyzej klub zgodzi sie na klauzule wykupu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.11.2025 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując