Cytat:
|
O to zupełnie inaczej niż Ty xD
|
Ale mi nic w życiu nie wyszło
Już kiedyś pisałem, ja rozumiem, że ja szary człowiek czy inny lesiu czy drozd możemy być chamami. Nawet jeśli, któryś z nas by był miliarderem, to sobie tutaj anonimowo piszemy. To co przystoi szaraczkowi anonimowo na forum czy komuś bogatemu, biznesmanowi itd anonimowo, to jednak nie godzi się pod swoim imieniem i nazwiskiem robić, tym bardziej jak się jest osobą publiczną.
Problemy z alkoholem czy raczej po alkoholu ma wiele osób ale mało kto z osób publicznych odpierdala np po alko publicznie takie cyrki jak Zaskroniec. I to jest problem. A nie to, że on tam by się najebał w zaciszu domowym, obsmarkał i zasnął.
No ale wiadomo, jest tu grupa osób, która Zaskrońcowi wszystko wybaczy bo ma autyzm i zapłakał o losy Wisły na brifingu swoim pięc lat temu xd
PS I kij o ten wpis o Bońsku ale padalec uderzył w Moskala, a to już jest poniżej godności Wiślaka.