Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8895
Stary 15.11.2025, 18:14
Cytat:
O to zupełnie inaczej niż Ty xD
Ale mi nic w życiu nie wyszło

Już kiedyś pisałem, ja rozumiem, że ja szary człowiek czy inny lesiu czy drozd możemy być chamami. Nawet jeśli, któryś z nas by był miliarderem, to sobie tutaj anonimowo piszemy. To co przystoi szaraczkowi anonimowo na forum czy komuś bogatemu, biznesmanowi itd anonimowo, to jednak nie godzi się pod swoim imieniem i nazwiskiem robić, tym bardziej jak się jest osobą publiczną.
Problemy z alkoholem czy raczej po alkoholu ma wiele osób ale mało kto z osób publicznych odpierdala np po alko publicznie takie cyrki jak Zaskroniec. I to jest problem. A nie to, że on tam by się najebał w zaciszu domowym, obsmarkał i zasnął.

No ale wiadomo, jest tu grupa osób, która Zaskrońcowi wszystko wybaczy bo ma autyzm i zapłakał o losy Wisły na brifingu swoim pięc lat temu xd

PS I kij o ten wpis o Bońsku ale padalec uderzył w Moskala, a to już jest poniżej godności Wiślaka.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując