wolfy napisał(a):

|
Szkoda tego remisu, było blisko wygranej.
|
Remisu szkoda, bo Holendrom wpadło po takim "nic".
Ale z punktu widzenia eliminacji to zwycięstwo nic nie zmieniało. Mamy takie straty bramkowe do Holendrów, że trzeba by nastukać kilkanaście bramek na Malcie.